Alfecca to

  • Godna zaufania kadra specjalistów - kosmetyczek i masażystów.

  • Tylko najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne.

  • Sprawdzone metody które potwierdzają inni klienci gabinetu.

Nasz zespół

  • Barbara Dobrzyńska; kosmetyczka

  • Katarzyna Cyc-Dombroska; kosmetyczka

  • Koschi Mazakii; masażysta

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczanie najlepszych usług kosmetycznych na rynku. Korzystamy tylko z najlepszych kosmetyków. Nigdy nie idziemy na łatwiznę. Jakość naszych usług doceniły setki, jeżeli nie tysiące zadowolonych klientek. Skąd wiemy, że były zadowolone? Opinie w sieci mówią za siebie. Nigdy nie mieliśmy w naszym salonie kosmetycznym sytuacji które wskazywałyby na wykonanie pracy źle. Jest to też pokłosie tego, że nasza załoga to jedynie najlepsi w branży masażyści i kosmetyczki. Przekonaj się o jakości naszego salonu kosmetycznego!

O naszym salonie kosmetycznym

W naszym salonie kosmetycznym konieczne było wprowadzenie kolejkowania z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Zaskakująco duża popularność naszego salonu sprawiła, że prawie niemożliwe jest dotarcie do nas "z ulicy". Wszystko to za sprawą najwyższej jakości usług. Z racji dużej popularności nie czujemy się w obowiązku przedstawiania pełnej listy naszych usług. Można powiedzieć, że akurat w tej kwestii posiadamy usługi zbliżone do konkurencji.

Nie da się ukryć, że przez te wszystkie lata, udało nam się zbudować całkiem pokaźną liczbę stałych klientów którzy chętnie korzystają z naszych usług. Zadziwiające jest dla nas to, że nie tylko kobiety interesują się zabiegami takimi jak pedicure czy manicure. Jeżeli Ty taże chcesz zadbać o swoje strudzone dłonie - odwiedź nasz salon kosmetyczny. Nawet będąc mechanikiem warto zadbać o swoje dłonie i paznokcie aby pokazać klientowi, że dba się nie tylko o samochody!

Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!